Recepcjonista/Recepcjonistka

LeasingTeam Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Recepcjonistka/Recepcjonista

OBOWIĄZKI:

  • Bieżąca obsługa recepcyjna klientów oraz spotkań służbowych;
  • Obsługa centrali telefonicznej: przyjmowanie i łączenie rozmów;
  • Administrowanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą;
  • Koordynowanie przepływu informacji oraz dokumentów służbowych;
  • Współpraca z firmami kurierskimi;
  • Wsparcie administracyjne dla pracowników biura.

OCZEKIWANIA:

  • Co najmniej półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność.

OFERTA:

  • Stabilne zatrudnienie w prestiżowej firmie;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat