Recepcjonista / Recepcjonistka

Hotele Kazimierz

Krakow, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do pracy w recepcji nowo powstającego Hotelu Kazimierz III w Krakowie.
Praca w systemie zmianowym, również w nocy. Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby należy: obsługa gości hotelowych, przyjmowanie rezerwacji, sprzedaż usług.
Szukamy osoby o dużej kulturze osobistej, z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Wymagania

bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem, obsługa komputera, wysoka kultura osobista, możliwość podjęcia pracy od zaraz, chętnie zatrudnimy studentów lub absolwentów uczelni o profilu turystycznym

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
w póżniejszym okresie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka