Opis stanowiska pracy

Podstawowe zadania i obowiązki

- bieżąca obsługa recepcji Domu Seniora

- prowadzenie dokumentacji pensjonariuszy

- przygotowywanie umów i aneksów

- wystawianie faktur VAT

- składanie zamówień

- rozliczanie płatności pensjonariuszy

- prezentacja Domu Seniora osobom zainteresowanym pobytem

- wspieranie wszystkich działów Domu Seniora

Wymagania

- biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office (w tym Excela)

- dyspozycyjność do pracy w godz. 7.00-19.00 (praca jest świadczona od poniedziałku do niedzieli, również w święta, dyżury po 12 godzin ustalane według grafiku)

- komunikatywność

- odpowiedzialność

- empatia

- umiejętność pracy w zespole

- bardzo dobra organizacja pracy własnej

- samodzielność w wykonywaniu zadań

- sumienność i zaangażowanie

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu „Advantec” lub równoważnego

Zapewniamy

- umowę o pracę na pełen etat

- przyjazną atmosferę pracy

- stabilne warunki zatrudnienia

Prezentacja firmy

Polska Akademia Nauk Dom Seniora w Konstancinie-Jeziornie jest placówką ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Inne