Recepcjonista / Recepcjonistka

OTTO Work Force

Katowice, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Katowice

OTTO Polska Sp. z o.o. (nr rej. 2590) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista/ Recepcjonistka

Nr ref. KK/COK/04/2015

Rejon: Katowice, woj. śląskie

Opis stanowiska pracy:

  • drukowanie faktur;
  • prowadzenie dziennika korespondencji;
  • obsługa połączeń przychodzących/ wychodzących;
  • organizacja spotkań biznesowych;
  • prace administracyjno - biurowe;
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji w firmie.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe: administracja, zarządzanie;
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • dobra organizacja pracy;
  • komunikatywność;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową;
  • pracę w systemie jednozmianowym;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.