Recepcjonista / Recepcjonistka

Hotel słoneczny Młyn

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

HOTEL SŁONECZNY MŁYN to jedyny położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy, który powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego. Aranżacja wnętrza w hotelu nawiązuje do stylu wnętrzarstwa rodem z początku XX wieku. Występują więc tu elementy secesyjne i detale Art Deco.

Wystrój na poszczególnych piętrach hotelu jest pomyślany według przemijających pór roku: wiosny, lata, jesieni, zimy. Dzięki temu każdy nocleg w naszych progach, będzie niezapomnianą przygodą. Ponadto obiekt otacza malowniczy ogród z bezpośrednim dostępem do zejścia nad samą rzekę.

To malownicze położenie w połączeniu z wysoką jakością świadczonych usług i bogatym zapleczem, oprócz zapewnienia komfortowych noclegów, pozwalają również zorganizować w naszym obiekcie wieczór panieński, wesele czy konferencję.

Do dyspozycji gości hotelowych są: restauracja, sale konferencyjne, sale weselne, spa.

Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o. Sp. K.**** od 4 lat najlepszy hotel w Bydgoszczy poszukuje pracowników na stanowisko:

Zadania:

  • Bieżąca obsługa Gości hotelu.
  • Przyjmowanie rezerwacji.
  • Wystawianie faktur.
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych.
  • Wysoki poziom kultury osobistej.
  • Znajomość programów MS Office.
  • Znajomość programu hotelowego ProHOTT będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe lub wykształcenie kierunkowe, np. technikum hotelarskie lub studia na kierunku Turystyka i Rekreacja.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy i święta.
  • Komunikatywność i dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych i zaangażowania.
  • Pracę w przyjemnej atmosferze w prestiżowym czterogwiazdkowym hotelu.
  • Pracę w systemie zmianowym.
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Pracę w prestiżowej firmie;
  • Miłą atmosferę w młodym, energicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.