Recepcjonista / Recepcjonistka w Hotelu Warmia Park Pluski

Hotel Termy Medical Warmia Park Pluski

Pluski, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Hotel SPA Termy Medical WARMIA PARK**** usytuowany jest w Pluskach - malowniczym zakątku Warmii i Mazur, w sercu Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, na przesmyku między jeziorami Pluszne i Łańskie. Obiekt położony jest w odległości 18 km od Olsztyna, na terenie gminy Stawiguda - jednej z najpiękniejszych gmin Pojezierza Olsztyńskiego.

Recepcjonista/Recepcjonistka

Miejsce pracy: Olsztyn (okolice), Olsztynek (okolice), Pluski (pow. olsztyński), Stawiguda (pow. olsztyński) (okolice)

  • praca zmianowa 12-godzinna
  • bieżąca obsługa recepcji hotelowej
  • sprzedaż usług hotelowych
  • meldowanie i wymeldowywanie gości zgodnie z obowiązującymi standardami
  • sporządzanie raportów dobowych
  • obsługa systemów rezerwacyjnych
  • budowanie wzorowych relacji z gośćmi hotelu
  • weryfikację działań konkurencji
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych
  • zapewnienie gościom hotelowym komfortowych warunków pobytu
  • tworzenie profesjonalnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany język rosyjski
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność
  • doskonała organizacja pracy, samodzielność
  • prawo jazdy kat. B (własny samochód)
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od wyniku
  • odpowiednie przeszkolenie przygotowujące do pracy na danym stanowisku
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole

Prezentacja firmy

Hotel SPA Termy Medical WARMIA PARK**** usytuowany jest w Pluskac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa