Recepcjonista / Recepcjonistka w hotelu pracowniczym w Jelczu – Laskowicach

Stelweld Sp. z o.o.

Jelcz - Laskowice, 55-230, dolnośląskie

Od: Stelweld Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Jelcz - Laskowice, 55-230

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Inne

Poszukujemy osoby na stanowisko:

RECEPCJONISTY / RECEPCJONISTKI w hotelu pracowniczym w Jelczu – Laskowicach

Obowiązki:
- Kompleksowe prowadzenie nadzoru hotelu pracowniczego
- Przydzielanie miejsc w pokojach
- Ewidencja osób wchodzących
- Nadzór nad centralą telefoniczną

Wymagania:
- Odpowiedzialność i zaangażowanie
- Dyspozycyjność
- Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego (mile widziane)