Recepcjonista / Recepcjonistka Hotel 4* Kraków

Lider Hotel Sp. z o.o.

31-323 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Hotel 4* w Krakowie szuka osoby na stanowisko Recepcjonisty / Recepcjonistki - umowa zlecenia.

Do obowiązków Recepcjonisty należy:
-profesjonalna obsługa Gości,
-bieżąca obsługa Gości indywidualnych oraz grupowych (meldowanie, wymeldowanie, wystawianie rachunków – przedpłaty, paragony, FV, wyrabianie kluczy, wprowadzanie rezerwacji do systemu),
-przyjmowanie rezerwacji indywidualnych,
-udzielanie informacji o dostępności, standardzie i wyposażeniu pokoi hotelowych
-bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych

Dodatkowymi atutami będzie:
-znajomość innych języków obcych
-doświadczenie zawodowe wnikające z pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
-pracę w młodym zgranym zespole,
-system premiowy,
-elastyczny czas pracy,
-korzyści wynikające z przynależności do międzynarodowej sieci

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Wymagania

Od kandydatek i kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia średniego lub wyższego
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
- wzorowej komunikacji z klientem oraz zespołem
- gotowości do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy