Recepcjonista na zmianę weekendową, nocną i świąteczną

ApartmentsApart

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma ApartmentsApart zatrudni studenta/ -tkę na stanowisko recepcjonisty. Praca w weekendy, święta oraz w nocy (według grafiku). Praca obejmuje obsługę gości hotelowych oraz prace biurowe/administracyjne.

Wymagania

Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem. Konieczny jest status studenta.

Prezentacja firmy

ApartmentsApart to dynamicznie rozwijająca się firma na światowym rynku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka