Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Recepcjonista/ka

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Obsługa recepcji głównej (telefony, maile, korespondencja),
  • Obsługa gości i klientów firmy, w tym zagranicznych,
  • Organizowanie podróży służbowych pracownikom Firmy (rezerwacja biletów lotniczych, PKP, hoteli),
  • Zamawianie artykułów biurowych.

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Komunikatywność, otwartość, pewność siebie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy na recepcji- mile widziane.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym etacie od poniedziałku do piątku (godz. 9-17),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Miłą, przyjazną i życzliwą atmosferę pracy,
  • Pełne wdrożenie w obowiązki i szkolenie,
  • Lokalizacja: Śródmieście niedaleko stacji Metra Centrum Nauki Kopernik.

Numer referencyjny: Rec/WA2/102019/SG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.