Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego międzynarodowego Klienta  z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

recepcjonista/ka

Nr ref.: 27372
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji
  • przyjmowanie i nadawanie korespondencji oraz przesyłek kurierskich
  • dbanie o obieg dokumentów w biurze
  • obsługa połączeń telefonicznych oraz skrzynki mailowej
  • obsługa recepcyjna gości oraz pracowników biura
  • zastępowanie pracowników biura podczas ich nieobecności
  • utrzymywanie porządku w salach konferencyjnych
  • codzienne wsparcie pracy biura
  • prowadzenie spraw związanych z infrastrukturą działową

Oczekiwania:
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Oferta:
  • praca w wymiarze pełnego etatu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • perspektywa zatrudnienia na stałe
  • realne możliwości awansu wewnętrznego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)