Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

recepcjonista/ -ka

Nr ref.: 31695
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • obsługa recepcyjna gości – klienci wewnętrzni i zewnętrzni
  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej
  • przyjmowanie korespondencji i przesyłek
  • dbanie o obieg dokumentów
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji
  • wsparcie w bieżących działaniach

Oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność, otwartość
  • wysoka kultura osobista

Oferta:
  • kodeksową umowę o pracę docelowo na czas nieokreslony
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)