Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Recepcjonista/ka

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera na rynku w obszarze produkcji i dostawy rozwiązań sanitarnych, aktualnie poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Zadania:

• Obsługa recepcji oraz biura (centrala telefoniczna, poczta tradycyjna oraz elektroniczna),

• Zapewnienie prawidłowego przepływu dokumentów wewnątrz firmy,

• Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oraz partnerami firmy (kurierzy, dostawcy),

• Wprowadzanie danych do systemu komputerowego,

• Informowanie klientów o dostępności produktów i statusie realizacji zamówień

Nasze wymagania:

• Wykształcenie wyższe – minimum licencjat,

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• Minimum 1 roczne doświadczenie na stanowisku Recepcjonistki lub na stanowisku administracyjnym firmy,

• Znajomość pakietu MS Office – Word, Excel, Power Point,

• Znajomość obsługi urządzeń biurowych,

• Bardzo wysoka kultura osobista,

• Umiejętność organizacji pracy własnej,

• Wielozadaniowość oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,

• Entuzjazm i zaangażowanie,

• Otwartość i samodzielność.

Oferujemy:

• Zatrudnienie i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie z branży sanitarnej, będącej liderem, o ugruntowanej pozycji na rynku – zatrudnienie przez Adecco Poland w oparciu o umowę o pracę

• Wynagrodzenie : 17-18 zł brutto/h (2 800 – 3 000 zł brutto miesięcznie)

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

• Pracę pełną wyzwań i możliwości w międzynarodowym środowisku,

• Lokalizacja – Warszawa Mokotów,

• Bardzo miłą atmosferę,

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.