Opis stanowiska pracy

Hotel Stara Kamienica w Piekarach Śląskich
poszukuje pracownika na stanowisko

Recepcjonista / ka

Od kandydatów oczekujemy:

wykształcenia średniego lub wyższego,
dobrej znajomości języka angielskiego,
umiejętności nawiązywania kontaktów z ludźmi,
odpowiedzialności, zaangażowania,
doświadczenia na podobnym stanowisku
gotowości do pracy w systemie zmianowym 6:00 – 14:00 ; 14:00 – 22:00
oraz w weekendy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mailowy podany w danych kontaktowych.

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie na potrzeby rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997, Dz. U. 133, poz. 883”

Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.
Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

Hotel Stara Kamienica to nowoczesny hotel, który wyróżnia się prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta