Recepcjonista/ka ze znajomością języka angielskiego

Apartment4you s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Apartment4you powstało z myślą o osobach, które przede wszystkim cenią bezpieczeństwo, wygodę oraz wysoką jakość noclegów. Istniejemy na rynku od ponad 10 lat i od samego początku niemal każdego dnia spotykamy się z wyrazami zadowolenia naszych nowych i stałych klientów.

Aktualnie do naszego zespołu potrzebujemy osoby, której pasją jest nawiązywanie kontaktu oraz pozytywnych relacji z ludźmi. Będzie dbał o nasze główne motto:

"Poczuj się jak w domu"

Chcesz być częścią fajnej i zgranej ekipy a do tego :

Lubisz pracę z ludźmi
Posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne.
Jesteś osobą multizadaniową, działasz poza schematami i lubisz innowacyjne rozwiazania.
Znasz angielski na poziomie komunikatywnym

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

Obsługa systemów rezerwacyjnych.
Kompleksowa obsługa klientów (polskich oraz anglojęzycznych).
Współpraca z podwykonawcami.
Tworzenie nowych rozwiązań promocyjnych wspierających sprzedaż.

Oferujemy:

Pracę zmianowa , którą możemy dostosować do Twoich potrzeb.
Wsparcie doświadczonych pracowników z zespółu.
Kilka darmowych noclegów rocznie do wykorzystania dla Ciebie lub Twoich gości, znajomych, przyjaciół.
Pamiętaj, że nasze biuro pracuje 365 w roku, więc może się zdarzyć, że będziemy Cię potrzebować w weekendy/święta albo w godzinach popołudniowych

Nie Czekaj , Aplikuj!!

Prezentacja firmy

Firma Apartment4you istnieje na rynku od 2007 roku. Od samego początku s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 700PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Praca dla studenta, Praca Inne