recepcjonista/-ka zastępstwo

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. W Polsce działamy od 1994r. poprzez sieć blisko 60 biur regionalnych, zlokalizowanych w głównych miastach Polski.

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy w centrum Warszawy szukamy osób które podejmą się zastępstw na stanowiskach biurowych:

Nr ref.: 22956
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa sekretariatu firmy
  • ewidencjonowanie poczty przychodzącej i wychodzącej
  • zarządzanie korespondencją
  • kontakt z firmami zewnętrznymi
  • prowadzenie kalendarza i obsługa spotkań

Oczekiwania:
  • doświadczenia w pracy biurowej/administracyjnej
  • swobodna komunikacja w jezyku angielskim- warunek konieczny
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie bardzo dobrym
  • odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy, dyspozycyjność, komunikatywność

Oferta:
  • cykliczne oferty na różne okresy zatrudnienia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • praca na okres 1-3 tygodni
  • stała współpraca przy podobnych projektach
  • pracę od pon.-pt 9-17
  • lokalizacja Warszawa Centrum
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)