Recepcjonista/-ka z językiem angielskim i/lub włoskim

Elica Group Polska

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employers 2015. W związku z rozwojem struktur w Polsce, obecnie poszukujemy do naszego zespołu energicznej osoby na stanowisko związane z obsługą recepcji w siedzibie w Jelczu-Laskowicach.

Zakres obowiązków

• obsługa gości oraz klientów wewnętrznych

• zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów w firmie (w tym korespondencji, przesyłek kurierskich, etc.)

• obsługa ekspatów (nadzór nad sprawami formalnymi oraz zakwaterowania)

• administracja podróży służbowych w tym koordynacja wydawania samochodów służbowych

• nadzór nad systemem rezerwacji sal i dbałość o zaopatrzenie pomieszczeń
reprezentacyjnych

• wykonywanie i zlecanie tłumaczeń firmom zewnętrznym

• wsparcie w organizacji eventów firmowych

• bieżące wspracie innych działów w czynnościach administracyjnych (prezentacje, raporty, analizy)

 Oferujemy

• samodzielną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• atrakcyjny pakiet benefitów

• możliwości rozwoju

Wymagania

• wykształcenie średnie lub wyższe

• minimum roczne doświadczenie w pracy biurowej

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego w mowie i piśmie

• biegła znajomość obsługi pakietu MS Office (szczególnie MS Excel i MS Power Point)

• ponadprzeciętne zdolności interpersonalne, doskonała organizacja pracy, komunikatywność, otwartość i nastawienie na budowanie relacji

• prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo produkcyjne Elica jako przedstawiciel Grupy Przemysłow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat