Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.

Firma Valeo jest wiodącym na świecie dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, zatrudnia ponad 92 tysiące osób w 30 krajach. Do naszego zakładu w Czechowicach-Dziedzicach - Valeo Oddział Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonista/ka (płatny staż)

Miejsce pracy: 43-500 Czechowice Dziedzice

Zakres zadań na stanowisku:

  • koordynacja pracy recepcji firmy;
  • organizowanie i nadzorowanie wizyt oraz spotkań odbywających się w firmie;
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz korespondencją;
  • organizowanie podróży służbowych pracowników (bilety lotnicze, transport, hotele);
  • bieżące wsparcie Działu Personalnego w zakresie komunikacji wewnętrznej;
  • zastępowanie Asystentki Dyrektora Zakładu w trakcie jej nieobecności.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • absolwenci lub studenci ostatnich lat kierunków związanych z administracją (lub pokrewnych);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • bardzo dobra obsługa komputera (MS Office) i urządzeń biurowych;
  • umiejętność prowadzenia profesjonalnych konwersacji telefonicznych;
  • samodyscyplina, umiejętność zarządzania czasem i działania pod jego presją;
  • konsekwencja i skuteczność w działaniu;
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność;
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:

  • kilkunastomiesięczny, płatny staż w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży automotive;
  • ciekawe możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi i metodologii stosowanych według najwyższych światowych standardów HR

When was your last real thrill?

Nigdy nie idziesz, kiedy możesz biec. Dziś robisz to, co inni będą robili jutro. Korzystasz z życia w pełni. Sięgnij po więcej! Poddaj się emocjom, które przerosną Twoje oczekiwania! Życie w pracy powinno być pasjonujące, w Valeo jest.

Valeo adds value.
You make it happen.

www.valeo.com www.valeocareers.com