recepcjonista/-ka na zastępstwa

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Jeśli chcesz pogodzić swój grafik zajęć i jednocześnie zdobyć cenne doświadczenie zawodowe w międzynarodowych firmach- zgłoś się do nas.

Oferujemy zlecenia w firmach z różnych branż, w centrum Warszawy.

Dla naszych warszawskich Klientów poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Nr ref.: 24323
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura
  • dbałość o obieg dokumentów w firmie
  • przyjmowanie i nadawanie korespondencji oraz przesyłek
  • obsługa połączeń telefonicznych
  • prace biurowe zlecone przez Przełożonego
  • praca z dokumentami

Oczekiwania:
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • dobra organizacja pracy i umiejętność wykonywania wielu zadań równolegle
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • chęć i motywacja do pracy

Oferta:
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w bardzo prestiżowych firmach
  • dostosowanie grafiku pracy do innych zajęć
  • doradztwo w zakresie budowania Twojej ścieżki kariery
  • miła atmosfera i bezpieczne warunki zatrudnienia u sprawdzonych warszawskich Pracodawców
  • gwarancja terminowych wypłat
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)