recepcjonista/-ka młodszy specjalista

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dział Administracji i Zakupów Randstad Polska poszukuje do swojego młodego zespołu: energicznej, otwartej, zorganizowanej osoby, gotowej na zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji na stanowisku:

Nr ref.: 34433
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć będziesz odpowiadać za:

  • zapewnienie sprawnej obsługi recepcji oraz sal konferencyjnych
  • zarządzanie korespondencją i dokumentacją
  • obsługę poczty elektronicznej
  • organizację spotkań i wyjazdów służbowych
  • obsługę kandydatów
  • współpracę z firmami kurierskimi i firmami zewnętrznymi
  • współpracę i obsługę klienta wewnętrznego
  • bieżącą realizację zadań zleconych przez przełożonego

Oczekiwania:

  • jesteś osobą dyspozycyjną do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy?
  • pakiet MS Office nie stanowi dla Ciebie trudności?
  • charakteryzuje Cię wysoka komunikatywność, kultura osobista oraz dobra prezencja?
  • jesteś osobą zorientowaną na cel, wielozadaniową a zarazem dobrze zorganizowaną?
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym?

Jesteś dla nas idealnym kandydatem/ką!

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • praca w standardowych godzinach pracy biura (poniedziałek – piątek)
  • pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta multisport itp.)
  • dofinansowanie do odzieży służbowej
  • premie 2 razy w roku
  • praca w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • realne możliwości rozwoju zawodowego
  • współpraca w przyjaznym zespole

Nie pozostawimy Cię też bez wsparcia i profesjonalnie wdrożymy w obowiązki zawodowe na każdym etapie rozwoju!

Chcesz dołączyć do Randstad?

Czekamy na Twoje CV.