Recepcjonista/ka Biura Zarządu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi biznesowe w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT, analiz biznesowych oraz marketingu i reklamy poszukuje do współpracy osoby na stanowisko:

Recepcjonista/ka Biura ZarząduMiejsce pracy: Warszawa

Jeśli jesteś finalistą lub laureatem olimpiad przedmiotowych - dołącz do nas, a otrzymasz bonus do wynagrodzenia za okazanie dyplomu!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynacja recepcji Biura Zarządu
  • organizacja i obsługa spotkań Biura Zarządu
  • ścisła współpraca z Asystentkami Zarządu i pionem administracyjnym
  • wsparcie administracyjne i organizacyjne
  • dbanie o porządek i estetykę miejsca pracy
  • obsługa urządzeń biurowych
  • realizacja zadań zleconych przez Zarząd

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • miła aparycja i reprezentatywność
  • profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista
  • wysokie nastawienie na estetykę oraz dbanie o detale
  • skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • dynamika w działaniu, proaktywność w podejściu do pracy
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dyskrecja i zaangażowanie
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • chęć rozwoju w pionie administracji i wsparcia biznesu
  • nastawienie na podnoszenie kwalifikacji.

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w najlepszej agencji reklamowej w Europie
  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
  • elastyczne godziny pracy
  • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności
  • fajne biuro w super lokalizacji z chill out strefami
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i zero stresu
  • pracę, która stanie się Twoją pasją!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.