Recepcjonista (branża nieruchomości)

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, 02-819, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie oraz składanie ofert na zakup nieruchomości
  • Dbanie o zaopatrzenie biura oraz koordynacja zamówień
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji między firmą a podmiotami zewnętrznymi
  • Publikacja, redagowanie i monitorowanie statusu ogłoszeń firmy w Internecie
  • Składanie zamówień w Internecie oraz prowadzenie negocjacji cenowych
  • Samodzielne realizowanie innych bieżących zadań
  • Weryfikacja poprawności faktur

Wymagania

Oczekiwania:

• Wykształcenie minimum średnie

• Mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

• Umiejętność szybkiego uczenia się

• Dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel)

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

• Biegłe poruszanie się w Internecie

• Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

• Dbałość o szczegóły, skrupulatność, rzetelność

• Umiejętność organizacji czasu własnego i definiowania priorytetów

• Zorientowanie na cel

• Wysoka kultura osobista

• Proaktywne, pozytywne nastawienie do pracy

Oferta:

• Umowę zlecenie

• Pracę z ludźmi, dla których nieruchomości są pasją

• Możliwość nabycia doświadczenia w branży nieruchomości

• Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku

• Twórczą i inspirującą atmosferę

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa