Recepcja / Sprzątanie domków letniskowych - PRACA SEZONOWA

Yasou s.c.

Skowronki, Kąty Rybackie, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukuję osób do pracy w ośrodku wypoczynkowym na Mierzei Wiślanej, na stanowisku recepcjonisty oraz przy sprzątaniu domków letniskowych.

Wymagania:
- pracowitość i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- mile widziane doświadczenie
- książeczka sanepidowska

Do obowiązków recepcjonistki należą uprzejma obsługa klienta, odbieranie telefonu, przyjmowanie rezerwacji, obsługa programu komputerowego dot. rezerwacji domków letniskowych, wystawianie faktur.
Praca przy sprzątaniu domków letniskowych oraz utrzymaniu terenu ośrodka w czystości.

Oferujemy:
- pracę w sezonie letnim, tj. od 1 lipca do 31 sierpnia
- miłą atmosferę w pracy
- bardzo dobre wynagrodzenie - 3000 zł brutto/msc
- zakwaterowanie

Prezentacja firmy

Yasou to położony w przepięknej i malowniczej scenerii Mierzei Wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka