realizator/-ka zamówień

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Randstad Polska sp. z o. o. dla jednego ze swoich Klientów z branży produkcyjnej poszukuje osoby na stanowisko: realizator/-ka zamówień.

Nr ref.: 15176
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pabianice

Zakres obowiązków:

- zapewnienie ciągłości dostaw materiałów i półfabrykatów,
- optymalizowanie kosztów zapewnienia dostaw (wielkość i częstość tych odwołań),
- kontrola realizacji zamówień, kontrola i optymalizacja stanów magazynowych ilościowa i wartościowa,
- współpraca z dostawcami w oparciu o umowy lub uzgodnione warunki oraz tworzenie planów poprawy,
- kontakt z dostawcami w celu przekazywania reklamacji ilościowych i jakościowych oraz eliminacji przyczyn potencjalnych braków
- współpraca z innymi działami,

Oczekiwania:

 - wykształcenie średnie, mile widziane wyższe

-bardzo dobra znajomość obsługi MS OFFICE

-mile widziana znajomość SAP lub pokrewnych programów

-podstawowa znajomość j angielskiego

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta:

-umowa o pracę

-atrakcyjne wynagrodzenie

-możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej Firmie

-pracę w dynamicznym zespole

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)