HRK S.A.

Dla naszego Klienta - firmy z branży spożywczej, poszukujemy:

R&D ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • optymalizacja jakości istniejących produktów
  • zwiększanie wydajności produkcji
  • Dbałość o właściwe oznakowanie produktów
  • Szukanie przewag konkurencyjnych w produktach oraz przygotowywanie argumentów sprzedażowych
  • Śledzenie i przewidywanie trendów kulinarnych i zgodnie z nimi proponowanie nowych zastosowań produktów, współudział w tworzeniu treści przepisów kulinarnych.
  • Odpowiedzialność merytoryczna za treść komunikatów marketingowych w zakresie zastosowań produktów

Od Kandydatów / Kandydatek oczekujemy:

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcji spożywczej
  • Bardzo Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość standardów HACCP, IFS, BRC w zakresie tworzenia procedur oraz ich wdrażania w obszarze produkcyjnym

Oferujemy:

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w międzynarodowej korporacji;
  • W przyszłości możliwość budowania podległego zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Świadczenia socjalne;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dobrą atmosferę pracy;
  • Pracę w dynamicznym, ambitnym i profesjonalnym zespole.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacyjnym prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku poniżej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.