Opis stanowiska pracy

Biuro rachunkowe w centrum Warszawy oraz spółki powiązane z branży deweloperskiej zatrudnią Radcę Prawnego do obsługi Klientów firmy oraz inwestycji spółek powiązanych. Poszukujemy osoby otwartej na szeroki wachlarz zadań, dobrze zorganizowanej i samodzielnej w działaniu.

Wymagania

  • dobra znajomość prawa cywilnego,
  • doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców, spółek z o.o.,
  • doświadczenie w zakresie zawierania umów najmu, zakupu i obsługi nieruchomości komercyjnych,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • samodzielność w działaniu, dobra organizacja,
  • solidność, dokładność, wysoka kultura osobista,
  • otwartość na szeroki wachlarz zadań.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji.

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą konsultingową, która poszukuje os... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Administracja Publiczna, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Inne