Opis stanowiska pracy

Europol Meble Polska wiodący producent i eksporter mebli tapicerowanych charakteryzujących się wysoką jakością, dużą wygodą i funkcjonalnością oraz ciekawym wzornictwem
poszukuje do zakładu w Podaninie k. Chodzieży:

Radcy Prawnego

CZYM ZAJMUJE SIĘ RADCA PRAWNY W NASZEJ FIRMIE?
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należały:
• Doradztwo prawnie i bieżąca obsługa prawna firmy (w tym udzielanie porad prawnych, prowadzenie i/lub koordynacja sporów sądowych, bądź postępowań przed organami jak i sporządzanie opinii prawnych w zakresie stosowania przepisów prawa)
• Sporządzanie, opiniowanie i weryfikacja pism, projektów umów, opinii prawnych oraz innych dokumentów wewnętrznych Spółki.
• Opracowywanie projektów uchwał i regulaminów oraz udział w tworzeniu nowych procedur wdrażanych w firmie.
• Konsultacje prawne na potrzeby Zarządu.
• Monitoring zmian w prawie, współpraca oraz wsparcie prawne w ramach projektów realizowanych przez poszczególne działy.

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie z branży meblarskiej o zasięgu międzynarodowym
• Udział w międzynarodowych projektach
• Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny oraz dofinansowanie dojazdów do pracy.
• Nowoczesne i przyjazne miejsce pracy
• Zaufanie oraz możliwości awansu

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATA/KANDYDATKI?
• Wykształcenia wyższego - prawo
• Uprawnień radcy prawnego (bądź ostatnie lata aplikacji)
• Dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodą komunikację pisemną i ustną
• Umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy własnej.
• Doświadczenie w zakresie corporate governance oraz compliance będzie dodatkowym atutem

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV+ list motywacyjny).

Zastrzegamy sobie prawo spotkania się tylko z wybranymi kandydatami. Do dokumentów aplikacyjnych prosimy zamieścić następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Prezentacja firmy

Wygodny mebel w nowoczesnej stylistyce, wykonany przez mistrzów w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Administracja Publiczna