Opis stanowiska pracy

Bieżąca obsługa prawna spółki. Udzielanie opinii, porad, wyjaśnień i konsultacji w sprawach dotyczących zastosowania przepisów w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego oraz handlowego. Uczestniczenie w działalności transakcyjnej przy nabyciu lub zbyciu nieruchomości. Negocjowanie wszelkich umów. Reprezentowanie firmy w kontaktach z sądami, urzędami, jednostkami samorządów terytorialnych.

Wymagania

Minimum 5 letnie doświadczenie w obsłudze prawnej spółek z branży nieruchomości. Znajomość prawa budowlanego oraz umów o roboty budowlane. Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole. Umiejętność analitycznego myślenia.

Prezentacja firmy

OPAL Maksimum Holding jest jedną z największych śląskich firm działający... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura