Opis stanowiska pracy

W związku z prężnym rozwojem kancelarii poszukujemy:

RADCY PRAWNEGO

Miejsce pracy: Bolesławiec

Nr ref. 12/2016/BOL

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa prawna wybranych Klientów Kancelarii;
  • przygotowywanie opinii prawnych szczególnie z zakresu prawa pracy i spraw kadrowych;
  • sporządzanie umów, dokumentów, pism oraz ich opiniowanie;
  • zastępstwa procesowe.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i spraw kadrowych;
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego;
  • umiejętność sporządzania i opiniowania umów w obrocie gospodarczym;
  • doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych;
  • biegła znajomość obsługi komputera;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającym się, ambitnym zespole;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj" z następującą klauzulą:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Dudziński Kancelaria Adwokacka świadczy usługi pomocy prawnej odpowiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura