Opis stanowiska pracy

Samodzielne przygotowywanie pozwów w postępowaniu upominawczym ,nakazowym, uproszczonym.
Samodzielne przygotowywanie pism i wniosków w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych.
Samodzielna prowadzenie sprawy w postępowaniu zwykłym wraz z pismami w toku sprawy.
Analiza stanu faktycznego i prawnego w sprawach cywilnych, gospodarczych.
Sporządzanie pism procesowych i opinii prawnych, w tym środków zaskarżenia.
Sporządzanie opinii prawnych ,redagowanie, analizowanie i opiniowanie umów.

Wymagania

Doświadczenie w sporządzaniu pozwów w tym pozwów w postępowaniu uproszczonym oraz wniosków egzekucyjnych.
Umiejętność sporządzania projektów pism procesowych i opinii prawnych.
Dyspozycyjność.
Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność.
Umiejętność analitycznego myślenia oraz poprawnej argumentacji.
Samodzielność, terminowość, rzetelność i dokładność oraz odpowiedzialność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych zadań.

Prezentacja firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Krystian Mularczyk<br/><br/>Kancelaria ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura