Opis stanowiska pracy

- sporządzanie pism procesowych,

- przygotowywanie projektów opinii prawnych,

- prowadzenie korespondencji z klientem,

- przygotowywanie projektów umów,

- uczestnictwo w rozprawach.

Wymagania

- znajomość prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego oraz

postępowania cywilnego;

- doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku w kancelarii lub

dziale prawnym firmy;

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego;

- znajomość drugiego języka obcego mile widziana, zwłaszcza znajomość języka

niemieckiego, słowackiego lub czeskiego;

- chęć pracy w środowisku międzynarodowym;

- rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne;

- umiejętność pracy zespołowej;

- prawo jazdy kat. „B”;

- mile widziane osoby tuż po zdanym egzaminie zawodowym.

Oferujemy:

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym udział w Szkole Prawa

Słowackiego współorganizowanej przez Kancelarię V4 Legal wraz z Uniwersytetem

Jagiellońskim,

- udział w interesujących, międzynarodowych projektach,

- pracę w miłej atmosferze, w międzynarodowym środowisku.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja o przetwarzaniu danych:
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych V4 Legal P. Szmolke sp.k., ul. Biała Droga 13, 30-327 Kraków (dalej jako „Administrator”).
Dane osobowe, w zakresie wymienionym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Kodeksu pracy. Kandydat zamieszczając w zgłoszeniu dodatkowe dane osobowe, przekraczające zakres wskazany w przepisach Kodeksu pracy, w ten sposób wyraźnie potwierdza zgodę na ich przetwarzanie w celu realizacji procesu rekrutacji.
Dodatkowo, jeśli Kandydat wyrazi odrębną, dobrowolną zgodę, jego CV będzie przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji. W tym celu prosimy o zamieszczenie w treści CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Radców Prawnych V4 Legal P. Szmolke sp.k. moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Podanie danych osobowych, o których mowa w art. 221 § 1 Kodeksu pracy jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie przez kandydata dodatkowych danych osobowych danych jest całkowicie dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji.
Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od dnia wysłania CV. W razie cofnięcia zgody, dane nią objęte zostaną niezwłocznie usunięte.

Prezentacja firmy

Kancelaria Radców Prawnych V4 Legal

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Prawo / Prokuratura