Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się Kancelaria Prawna poszukuje osób do pracy na stanowisku: Radca Prawny

Wymagania:

• co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w kancelarii prawnej lub w dziale prawnym
• bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa spółek, prawa gospodarczego oraz prawa upadłościowego i naprawczego
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• samodzielność,
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Mile widziane:
• praktyczne doświadczenie w obsłudze prawnej struktur holdingowych oraz udział przy transakcjach kapitałowych
• doświadczenie w dziale prawnym firmy deweloperskiej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Gut i Wspólnicy Kancelaria Prawna specjalizuje się w kompleksowej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura