Radca Prawny Zamówienie Publiczne

Klient Infopraca.pl

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • analiza treści ogłoszenia o zamówieniu, specyfikacja istotnych warunków zamówienia, projektów dotyczących Zamówienia
  • przygotowanie opinii prawnych z wykonanych analiz zawierających istotne wnioski i zlecenia, informacje o Zamówieniu oraz wymagania na poszczególne etapy składania ofert dotyczące Zamówienia
  • przygotowanie propozycji wniosków i zapytań do Zamawiającego w zakresie Zamówienia
  • przygotowanie innych niezbędnych dokumentów w ramach procedury udzielania Zamówień lub opiniowanie dokumentów przygotowanych przez firmę na potrzeby Zamówienia
  • ocena formalno-prawna ofert lub wniosków o dopuszczanie do udziału w postępowaniu
  • bieżące konsultacje i analiza wezwań do złożenia wyjaśnień /lub uzupełnień ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
  • doradztwo i konsultacje w zakresie jakości i formy składania dokumentów zawiązanych z postępowaniem
  • weryfikacja oraz akceptacja pism / zapytań

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalające na swobodne prowadzenie negocjacji z kontrahentami (znajomość języka prawniczego będzie dodatkowym atutem)
  • praktyczna znajomość prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa zamówień publicznych
  • umiejętności negocjacyjne
  • dyspozycyjność
  • umiejętności podejmowania decyzji, samodzielność w działaniu, otwartość, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętności pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w zakresie obsługi przedsiębiorców

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura