Radca Prawny ( umowa na czas nieobecności pracownika)

Novum S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• opracowywanie pism procesowych, regulaminów, wniosków, umów

• reprezentowanie interesów Spółki przed sądami i urzędami

• bieżące doradztwo prawne, w tym opiniowanie umów, projektów dokumentów Spółki,   pism, obsługa prawna Zarządu, negocjowanie oraz opiniowanie warunków umów           zawieranych przez Spółkę

• reprezentowanie Spółki przed sądami, organami administracji publicznej

Oferujemy:

• umowę o pracę na czas nieobecności pracownika

• pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

• możliwość korzystania z opieki medycznej oraz kart sportowych

• niezbędne narzędzia pracy

• miłą atmosferę pracy

Wymagania

• uprawnień Radcy Prawnego

• dobrej znajomości prawa telekomunikacyjnego, energetycznego, konsumenckiego oraz   zagadnień związanych z prawem pracy, ochroną danych osobowych

• min. 3-letniego doświadczenia zawodowego, zdobytego najchętniej w kancelarii           prawnej lub dziale prawnym przedsiębiorstwa

• doświadczenia w sporządzaniu pism procesowych oraz prowadzeniu postępowań przed   sądami i urzędami, doświadczenia w obsłudze korporacyjnej oraz bieżącej obsłudze       Spółki

• umiejętności podejmowania decyzji, samodzielności i asertywności oraz bardzo             dobrych umiejętności negocjacyjnych

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do 18 listopada 2016 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

NOVUM S.A. – lider rynku alternatywnych operatorów telekomunikacyjnych i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura