Radca prawny lub adwokat - Specjalista w zakresie prawa nieruchomości oraz prawa budowlanego

Fitness Platinium

30-133 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- Wsparcie i doradztwo prawne pracowników Działu Inwestycji oraz obsługa prawna prowadzonych inwestycji budowlanych,
- Wykonywanie badań stanów prawnych nieruchomości,
- Udział w negocjacjach, przygotowaniu i opiniowaniu transakcji dotyczących nabywania lub zbywania nieruchomości,
- Prowadzenie postępowań administracyjnych dotyczących w szczególności uzyskania warunków zabudowy, pozwolenia na budowę, pozwolenia na użytkowanie itp.,
- Przygotowanie umów, pism dla Działu Inwestycji.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Pracę na samodzielnym stanowisku,
- Pracę w młodym, kreatywnym zespole,
- Miłą atmosferę pracy,
- Udział w szkoleniach.

Wymagania

- Ukończone studia wyższe prawnicze i co najmniej 5-letnie doświadczenie w zawodzie prawnika – mile widziane uprawnienia radcy prawnego lub adwokata,
- Bardzo dobra znajomość szeroko rozumianego prawa nieruchomości, przepisów regulujących gospodarkę nieruchomości, prawa budowlanego, przepisów w zakresie planowania i zagospodarowania przestrzennego,
- Doświadczenie w prowadzeniu postępowań administracyjnych dotyczących uzyskania warunków zabudowy, pozwolenia na budowę, pozwolenia na użytkowanie, itp.
- Doświadczenie w negocjacji, przygotowywaniu i opiniowaniu transakcji dotyczących nabywania lub zbywania nieruchomości, wykonywania badań stanów prawnych nieruchomości,
- Doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych i administracyjnych we wskazanym powyżej zakresie.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Sport / Rekreacja