Opis stanowiska pracy

Poszukujemy prawników prowadzących indywidualne kancelarie prawne na terenie całej Polski do współpracy w celu świadczenia pomocy prawnej na rzecz klientów, osób fizycznych i firm.

* Doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, rodzinnego, prawa pracy i gospodarczego

* Przygotowanie opinii prawnych, udzielanie odpowiedzi na zapytania prawne,

* Sporządzanie pism procesowych, umów i innych dokumentów

* Uczestnictwo w postępowaniach sądowych

Wymagania

* Posiadanie uprawnień radcy prawnego lub adwokata

* Własna działalność gospodarcza

* Minimum roczne doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej

* Wysoki poziom wiedzy merytorycznej

Oferujemy:

* Atrakcyjne wynagrodzenie

* Elastyczny wymiar czasu wykonania zlecenia

* Wykonywanie obowiązków na podstawie umowy zlecenia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu wyboru oferty”.

Prezentacja firmy

Serwis Prawa Marek Feliks działa pod trzema domenami internetowym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Administracja Publiczna