Ceva Logistics Poland Sp. z o.o.
CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych.

Quality Specialist

Miejsce pracy: Wrocław

Cel istnienia stanowiska: Bieżąca weryfikacja i kontrola materiału pod względem niezgodności jakościowych w oparciu o procedury powierzone przez klienta oraz założenia kontraktowe, a także wskaźniki KPI.

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dostaw pod względem jakościowym na podstawie zdefiniowanych wskaźników
  • Weryfikacja stanów magazynowych w oparciu o procedury
  • Kontrola jakości 100% produktów specjalnych, wysyłek oraz reklamacji
  • Prowadzenie statystyk zwrotów i wykonanych kontroli jakości
  • Analiza danych jakościowych i proponowanie działań naprawczych

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wiedza z zakresu procesów magazynowych
  • Bardzo dobra znajomość MS office (Excel)
  • Dokładność i systematyczność

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko pełne ciekawych wyzwań
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY
  • Realną możliwość rozwoju i awansu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę oraz partnerskie środowisko pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.