Quality Part Leader (k/m)

Michael Page

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem struktury, poszukujemy osoby na stanowisko Quality Part Leader, obszar PACK

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest organizacja greenfield, z branży automotive

Opis stanowiska

Zarządzanie zespołem inżynierów jakości, zapewnienie pełnego wsparcia managerskiego

Zarządzanie procesem jakości w obszarze wyrobu gotowego zgodnie z wytycznymi

Koordynacja realizacji celów oraz rozwiązywanie problemów (8D/5Why/etc.).

Udział w projektach optymalizacyjnych

Zarządzanie dokumentacją jakościową

Uczestnictwo w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych

Profil kandydata

Minimum 3 letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Doskonała znajomość standardów jakościowych IATF 16949

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz projektami

Znajomość elektroniki

Znajomość narzędzi jakościowych

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- min. B2

Wykształcenie wyższe techniczne

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie i praca w międzynarodowej firmie

Udział w projekcie greenfield

Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)

Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Zaawansowany technologicznie park maszynowy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bielany Wrocławskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page