Michael Page Michael Page

Quality Manager

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podnoszenie jakości dostawców jak i produktu końcowego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest duża i prężnie rozwijająca się Grupa Kapitałowa, jedna z największych w Polsce w swojej specjalizacji. Wieloletnia aktywność na polskim rynku wraz z nieustannym rozwojem pozwala naszemu klientowi grać kluczową role w czołówce firm tego sektora. Wspierając dalszy rozwój firmy, poszukują kandydata zainteresowanego podjęciem długo falowej współpracy z Grupą na stanowisku Quality Manager-a.

Opis stanowiska

  • Opracowywanie strategii dla działu jakości zarówno w obszarze produkcyjnym jak i dystrybucyjnym,
  • Tworzenie środowiska sprzyjającego podnoszeniu świadomości jakości w organizacji,
  • Monitorowanie poziomu braków i reklamacji od klientów, tworzenie planów poprawy,
  • Wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych,
  • Monitorowanie i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych,
  • Odpowiedzialność za systemowe audyty wewnętrzne oraz wprowadzanie korekt zgodnie z ich wynikami,
  • Szkolenie i rozwijanie podległych pracowników,
  • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji kontrolnej w przedsiębiorstwie,
  • Raportowanie wskaźników jakościowych do Zarządu Spółki.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika Jakości,
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i reagowania na zmiany,
  • Dojrzałość biznesowa oraz umiejętność strategicznego myślenia,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wysoka świadomość w zakresie jakości i kosztów.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny pakiet pozapłacowych benefitów, w tym samochód służbowy,
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą,
  • Dalsze możliwości awansu.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page