Opis stanowiska pracy

Firma BMJ Doradztwo Personalne od 20 lat świadczy usługi rekrutacji i doradztwa w zakresie polityki HR dla firm (szkolenia, audyty personalne i organizacyjne, coaching), wspiera i pomaga menadżerom w ich rozwoju zawodowym (treningi indywidualne, coaching), doradza, jak efektywnie szukać pracy i budować swoją karierę zawodową.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych, która ma swoją siedzibę w Poznaniu poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Quality Manager

Nr ref.: QM/09/BMJ

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zapewnienie efektywnego funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością w firmie, opracowywanie procedur i mechanizmów jakościowych wewnątrz firmy oraz funkcjonowanie działu jakości.

Zadania:

  • Rozwój i wprowadzanie strategicznych kierunków działań dla całego działu jakości,
  • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości,
  • Raportowanie wskaźników jakościowych do Zarządu Spółki,
  • Wspieranie i promowanie pro jakościowych postaw i działań w całej organizacji, w tym współpraca z działem rozwoju, technicznym,
  • Aktywne wsparcie jakościowe dla nowych produktów na rynek wprowadzanych,
  • Zapewnienie zgodności działalności z regulacjami prawnymi, normami i zaleceniami jakościowymi,
  • Całościowa odpowiedzialność za systemowe audyty wewnętrzne oraz wprowadzanie korekt zgodnie z ich wynikami,
  • Nadzór nad dokumentacją Systemu Zarządzania Jakością,
  • Reprezentowanie Firmy na zewnątrz w sprawach dotyczących zarządzania jakością.

Od kandydatów oczekujemy:

  • kilkuletniego doświadczenia menażerskiego w obszarze zarządzania jakością w firmie produkcyjnej,
  • dobrej znajomości nowoczesnej metodologii oraz trendów w zarządzaniu procesami i jakością, najlepiej popartej odbytymi szkoleniami, lub dodatkowymi studiami podyplomowymi,
  • praktycznej znajomości metod zarządzania jakością (FMEA, Six Sigma ),
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym dobrą komunikację w codziennej pracy,
  • praktycznej znajomości programów pakietu Ms Office.

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • rozwój zawodowy,
  • dobre warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie swoich ofert wraz z dopisaną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych dla procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133) z podaniem w temacie „nr ref: QM/09/BMJ”

BMJ Doradztwo Personalne, ul. Za Bramką 9/3, 61-842 Poznań
nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 1525

Prezentacja firmy

Obecną pozycję na rynku zawdzięczamy profesjonalnie przygotowanym i zaan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis