BGC GROUP Sp. z o.o. Sp. K.
Jesteśmy nowoczesną firmą konsultingową stworzoną specjalnie na potrzeby polskich i zagranicznych, szczególnie włoskich, przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie Polski.

Nasza działalność skupia się głównie w południowo – zachodniej Polsce, gdzie koncentruje się większa część przemysłu, zwłaszcza w branżach: AGD, motoryzacyjnej i mechanicznej.

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji procesu inwestycyjnego w Polsce, pozyskiwaniu dofinansowania zewnętrznego z funduszy unijnych na realizację lub rozwój inwestycji, doradztwie prawnym, usługach księgowych i podatkowych oraz opracowywaniu biznesplanów, analiz finansowych i badań rynku, jak również w obsłudze kadrowo-płacowej.

W chwili obecnej poszykujemy do naszego zespołu pracownika, na stanowisko:

QUALITY MANAGER

Miejsce pracy: Oława

Jesteśmy nowoczesnym biurem konsultingowym stworzonym specjalnie na potrzeby polskich i zagranicznych przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie Polski.
Wpis do Agencji Zatrudnienia nr 12466
W chwili obecnej dla naszego Klienta, firmy produkującej formy wtryskowe, części z tworzyw sztucznych, będącego dostawcą komponentów dla firm z sektora AGD, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Docelowo głównymi zadaniami będą:
- nadzór oraz doskonalenie systemu zarządzania jakością zgodnie z ISO 2001:2008 oraz polityką grupy
- nadzorowanie kontroli na wejściu w procesie produkcyjnym i na wyrobie gotowym
- zarządzanie reklamacjami oraz kontrola skuteczności wdrażanych działań
- reprezentowanie firmy podczas wewnętrznych i wewnętrznych audytów w roli Pełnomocnika Systemu Jakości
- nadzorowanie i raportowanie wskaźników jakości
- kontakt z klientem
- współpraca z laboratorium
- zarządzanie i wsparcie zespołu

Główny zakres odpowiedzialności:
- zapewnienie wysokich standardów jakości produkcji
- zatwierdzanie wyrobów i procesów zgodnie w wymagani Klienta i normą ISO 9001:2008

Od kandydatów wymagamy:
- płynnej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
- doświadczenie w zarzadzaniu zespołem
- znajomości APQP,PPAP,SPC, 8D
- znajomości wymogów normy ISO 9001:2008
- minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym
- mile widziana znajomość specyfiki tworzyw sztucznych

Oferujemy:
- ciekawą, odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku,
- umowę o prace na pełen etat

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz kolejnych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”