Quality Manager (m/k)

Trenkwalder Polska

Żory, śląskie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Miejsce pracy: Żory
Obowiązki:
  • nadzór nad prawidłowym i terminowym przebiegiem powierzonych zadań produkcyjnych,
  • przestrzeganie obowiązujących w firmie instrukcji, procedur i standardów oraz ewentualnie wnoszenie do nich zmian,
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników produkcyjnych,
  • efektywne podnoszenie wydajności i jakości pracy w zakresie powierzonego obszaru produkcji,
  • tworzenie raportów oraz analiz jakościowych,
  • nadzór nad prawidłowym procesem obsługi reklamacji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki o profilu mechanicznym, chemicznym),
  • min. czteroletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży automotive,
  • warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego i min. biegła znajomość języka angielskiego na poziomie nie niższym niż C1 (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem),
  • praktyczna znajomość ISO TS 16949, VDA 6.3., APQP, PPAP, FMEA,
  • umiejętność zarządzania zespołem, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, silna determinacja i motywacja do działania.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie umożliwiające relokację,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • dodatkowy pakiet świadczeń socjalnych,
  • stabilną pracę u lidera w branży,
  • realny wpływ na rozwój firmy i podległego działu,
  • możliwość poszerzania swojej wiedzy i kwalifikacji wśród najlepszych profesjonalistów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.