Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Quality Manager (m/k)

Miejsce pracy: Rzeszów, Krosno, Jasło
Obowiązki:
  • nadzór nad prawidłowym i terminowym przebiegiem powierzonych zadań produkcyjnych,
  • przestrzeganie obowiązujących w firmie instrukcji, procedur i standardów oraz ewentualnie wnoszenie do nich zmian,
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników produkcyjnych,
  • efektywne podnoszenie wydajności i jakości pracy w zakresie powierzonego obszaru produkcji,
  • ciągłe udoskonalanie systemu jakościowego oraz wdrażanie nowych rozwiązań jakościowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwinięte zdolności organizacyjne.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie umożliwiające relokację,
  • stabilną pracę u lidera w branży,
  • realny wpływ na rozwój firmy i podległego działu,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy