Quality Manager - branża spożywcza

Domino Polska Sp. z o.o.

Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna z branży spożywczej, poszukuje do swoich zakładów przemysłowych doświadczonego kandydata/kandydatki na stanowisko:

Obowiązki:

• Nadzór nad jakością w dwóch zakładach produkcyjnych, odpowiedzialność za kontrole i higienę surowców;

• Współpraca z działem produkcji w zakresie rozwiązywania problemów jakościowych;

• Zarządzanie podległym zespołem jakościowym w dwóch zakładach produkcyjnych;

• Rozpatrywanie reklamacji, podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących;

• Sporządzanie raportów oraz bieżącej dokumentacji jakościowej;

• Reprezentowanie firmy w trakcie audytów zewnętrznych oraz urzędowych kontroli;

Oferta:

• Atrakcyjny pakiet zatrudnienia;

• Stałe podnoszenie kwalifikacji;

• Możliwości rozwoju zawodowego;

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, zarządzania jakością, itp.);

• Doświadczenie na stanowisku Kierownika Jakości w przemyśle spożywczym;

• Dobra znajomość języka angielskiego;

• Znajomość przepisów i systemów zarządzania jakością w branży spożywczej: HACCP, BRC, IFS, ASC;

• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca