Quality Management Analyst / Analityk do Zarządzania Jakością IT (możliwa praca zdalna i wizyty w bi

Workforce Logiq

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego międzynarodowego Klienta w Krakowie z branży produkcyjnej aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Quality Management Analyst / Analityk do Zarządzania Jakością IT (możliwa praca zdalna i wizyty w biurze)

Dlaczego oferta jest skierowana do Ciebie?

Będziesz liderem w serwisie zarzadzania jakością. Zapewnisz funkcjonale i techniczne doradztwo architektoniczne. Sprostasz wyzwaniom technicznym. Zapewnisz międzysektorowe rozwiązania techniczne i wdrożysz rozwiązania terminowo i wydajnie, wykorzystując wiedzę na temat procesów biznesowych, aplikacji i technologii.

Będziesz odpowiedzialny za:

Zapewnienie jakości po stronie projektu

• Wsparcie i przeprowadzanie ocen rozwojowych produktów IT

• Zbieranie wymagań funkcyjnych i technicznych w całej organizacji (analiza co jest testowalne a co nie w stosunku do oczekiwań)

• Rozwijanie i zarządzanie scenariuszami testowymi

• Przeprowadzanie szkoleń dla współpracowników, po testach akceptacyjnych

• Usprawnienie adaptacji technicznych w serwisie oraz zasad ITIL w zakresie zarządzania jakością usług oraz walidacji

• Współpracę z osobą na podobnym stanowisku w US

Co otrzymasz:

• Umowę o pracę

• Ubezpieczenie medyczne (bezpłatny pakiet dla pracowników i najbliższych, bezpłatne badania medyczne i szczepienia przeciw grypie, pakiet Senior)

• Benefity (Multisport, vouchery, ubezpieczenie na życie)

• Dodatki finansowe na wakacje i przedszkola

• Program szkoleniowy (zajęcia językowe, dotacje na kształcenie zewnętrzne)

• Kwartalna premia oparta na wynikach

• Wielonarodowe środowisko prac

Wymagania

Idealny kandydat spełnia poniższe oczekiwania:

• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka

• 5-letnie doświadczenie z Quality Assurance w wielu systemach i domenach biznesowych

• 2-letnie doświadczenie w sprawdzaniu jakości metodą STEP lub inną

• Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi kontroli np. IBM Rational Integration Tester / HP Test Suite lub innych

• Doświadczenie w utrzymaniu systemów operacyjnych UNIX i NT

• Pisanie skryptów w Visual Basic – warunek konieczny

• Umiejętność w zarządzaniu projektami

• Doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikatywne i zespołowe, doświadczanie jako team lider mile widziane

• Umiejętność konceptualizacji rozwiązań, konstruktywnej debaty nad alternatywami oraz w budowaniu konsensusu

• Umiejętność pracy w nieustrukturyzowanym, zmieniającym się środowisku

• Rozległe koncepcyjne zrozumienie technologii informatycznych

• Silna potrzeba do zdobywania nowej wiedzy i osiągania wyników

• Umiejętność analizowania, syntezy i komunikowania abstrakcyjnych pojęć

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Długoterminiowa współpraca
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management