Quality Engineer (m/k)

Trenkwalder

Rybnik, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rybnik
Obowiązki:
  • regularny kontakt z klientem w kwestiach jakościowych,
  • koordynacja współpracy między klientem a działem produkcyjnym,
  • planowanie, organizowanie oraz wdrażanie działań zapobiegawczych i korygujących zgodnie z wymaganiami klienta,
  • opracowywanie i rozpatrywanie reklamacji,
  • proponowanie i wprowadzanie usprawnień w procesach produkcyjnych.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. dwa lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży motoryzacyjnej,
  • znajomość systemów zarządzania jakością (np. ISO TS 16949, ISO 1400, VDA),
  • wysokie umiejętności analityczne,duża samodzielność oraz pełna odpowiedzialność za efekty pracy,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • miłą atmosferę w miejscu pracy,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji zawodowych, zdobywania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, opieka medyczna),
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy oraz szkolenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy