Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Quality Control Manager

Miejsce pracy: Ozorków
OBOWIAZKI
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z okolic Łodzi, poszukujemy obecnie osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Obowiązki :
  • zarządzanie procesem jakości w firmie
  • zarządzanie zespołem działu jakości (kilkanaście osób)
  • analizowanie, definiowanie i wdrażanie strategii jakościowej
  • osiąganie wyznaczonych celów jakościowych
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami i dostawcami
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • raportowanie wskaźników jakościowych do Zarządu Spółki

WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość jezyka angielskiego
  • minimum 5 lat doświadczenia w dziale jakości na stanowisku specjalisty oraz minimum 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania zespołem
  • znajomość branży drukarskiej, papierniczej lub opakowaniowej
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • możliwość dojazdów do Ozorkowa we własnym zakresie

KORZYŚCI
Klient oferuje:
  • umowę o pracę
  • dofinansowanie kosztów dojazdu
  • pakiet benefitów
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Numer referencyjny: 9-21-40610/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.