Quality Assurance Specialist

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta w Gdyni, innowacyjnej  firmy, będącej twórcą aplikacji wspierającej proces kreowania interfejsów www oraz mobilnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Quality Assurance SpecialistMiejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • Tworzenie strategii testów, opracowywanie planów, przypadków oraz skryptów
  • Wykonywanie testów manualnych
  • Określanie kryteriów jakości standardów
  • Wsparcie innych rodzajów celów jakościowych, takich jak wydajność, obciążenia i testów warunków skrajnych

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku z wykorzystaniem Selenium, Cucumber i/lub Phantomjs
  • Znajomość najlepszych praktyk QA
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość jednej z technologii (PHP , JavaScript, angularjs , NodeJS) będzie dodatkowym atutem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.