Opis stanowiska pracy

W branży Automotive jesteśmy na rynku od ponad 30-stu lat. Nasze działania dostosowane są do potrzeb każdego Klienta, a oferta ściśle dopasowanych rozwiązań, pozwala przedstawić szeroki pakiet usług. Jesteśmy kompetentni, a jednocześnie elastyczni. Te cechy gwarantują owocną współpracę w zakresie optymalizacji i ochrony zasobów na długie lata. Stosując się do Know-how i dysponując ponad 30-letnim doświadczeniem, pragniemy wychodzić poza utarte schematy, nawet przewyższając oczekiwania naszych Klientów. Nieustannie kontrolujemy wszelkie procesy i zabezpieczamy poszczególne efekty naszej pracy powstające podczas realizacji danego projektu. Każdy pracownik z osobna, jak i cały dział są odpowiedzialni zarówno za jakość, zadowolenie Klienta oraz współpracę opartą na lojalności. Nasze motto brzmi: „Świadczenie usług to dla nas nie tylko zadowolenie Klienta, ale również wartościowy i sięgający w przyszłość rozwój Klienta”.

W związku z szybką ekspansją na rynku Grupa Clavey zatrudni od zaraz na stanowisko:

QUALITY ACCOUNT MANAGER

Miejsce wykonywania pracy: Białężyce / Września

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • kontrolę jakości w dziale produkcji (FMEA, APQP, PPAP, plany kontroli i ustalanie kryteriów akceptacji produktu),
  • tworzenie, monitorowanie i realizację planu kontroli jakości,
  • analizę i kontrolę jakości produktu zgodnie z wymogami klienta, zarówno wewnątrz firmy jak i u dostawców,
  • analizę przyczyn składanych reklamacji we współpracy z zespołem CFT,
  • przeprowadzanie procesów kontrolnych i audytu, analiza i raportowanie wyników,
  • prowadzenie dokumentacji kontrolnej i jej rewizja na poziomie produkcji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • znajomość języka niemieckiego – mile widziana,
  • doświadczenie zawodowe w branży Automotive,
  • umiejętność rozwiązywania problemów Green Belt/6-Sigma – mile widziana,
  • dobra znajomość z zakresu 5S oraz Standard Work,
  • analiza FMEA procesów produkcyjnych – poziom zaawansowany, certyfikat mile widziany,
  • posiadanie uprawnień audytora wewnętrznego ISO TS,
  • VDA – poziom zaawansowany, certyfikat mile widziany,
  • zaawansowana znajomość zasad APQP oraz technik doskonalenia i zatwierdzania wyrobów PPAP – uprawnienia mile widziane,
  • umiejętność analizowania danych,
  • CATIA & Tolerance stacks – podstawy,
  • zaawansowana znajomość MS Office,
  • znajomość portalu dla klientów np. BeOn – VAG.

Kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z indywidualnie określonymi warunkami,
  • zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach,
  • pakiet socjalny, karta Multisport.

Dołącz do naszego zespołu i wykorzystaj możliwość pracy w międzynarodowym środowisku przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii!

Jeżeli zainteresowało Ciebie nasze ogłoszenie czekamy na Twoją aplikację.

Prosimy o nadsylanie CV w języku polskim oraz angielskim wraz z poniższym oświadczeniem

Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz gromadzenie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm..

Prezentacja firmy

Clavey Personal Power Sp. z o.o. to firma o profilu usługowym, za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji