QA Test Engineer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1129288

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego klienta - z sektora usług informatycznych - poszukujemy osoby na stanowisko: Inżyniera Automatyzacji Testów

Obowiązki:
  • Opracowywanie, uruchamianie i pielęgnacja skryptów testowych
  • Zarządzanie zestawem automatycznych testów funkcjonalnych / integracyjnych
  • Budowa, rozwój i utrzymywanie środowiska automatyzacji testów funkcjonalnych / integracyjnych
  • Analiza wyników i raportowanie prac
  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań służących poprawie jakości produktów

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub pokrewne), mile widziani studenci ostatnich lat lub studenci zaoczni
  • Ok 2 lat wcześniejszego doświadczenia w automatyzacji testów
  • Dobra znajomość dowolnego języka programowania
  • Dobra znajomość narzędzi do automatyzacji testów funkcjonalnych (prefererowane Selenium WebDriver)
  • Znajomość usług/protokołów REST/SOAP
  • Znajomość narzędzi Continuous Integration
  • Znajomość podstaw UML umożliwiająca sprawne posługiwanie się dokumentacją analityczną
  • Znajomość komercyjnych narzędzi automatyzacji testów będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B1)
  • Gotowość do realizacji prac w kraju i za granicą
  • Mile widziane doświadczenie w automatyzacji testów w podejściu BDD

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: min. Medicover, Multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość kreowania i wdrażania własnych inicjatyw usprawniających pracę oraz organizację
  • Realny wpływ na rozwój firmy oraz produktu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland